ÖVRIGT / Mattor / Bönematta 6343087
nr 634 3087
Bönematta
Anatol, Daterad 1947, 110x194
Kondition: lagning
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 12 april 2010
kl 19:57:45
400 kr
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr